Правила фітнес клубу ENERGY 

Метою цих правил є створення безпечних, ефективних і комфортних умов для перебування в клубі. Будь ласка, уважно ознайомтеся з цими правилами і дотримуйтесь їх.


Взаємоповага – запорука комфорту для кожного клієнта. Адміністрація фітнес клубу «Energy» прагне забезпечити сприятливі умови для своїх відвідувачів.

1.Умови надання послуг

1.  Фітнес клуб «Energy» не є медичним закладом і не здійснює надання послуг з медичного забезпечення Клієнта (оцінка стану здоров’я, спостереження і контроль стану здоров’я тощо).


2. Надаючи свої послуги, розробляючи будь-які індивідуальні програми для Клієнта, фітнес клуб «Energy» керується тим, що Клієнт не має протипоказань для занять фізичною культурою.

 

3. Клієнт (його батьки, у випадку відвідування занять особами до 18 років) несе персональну відповідальність за своє здоров’я і медичне забезпечення.


4. Клієнт самостійно ознайомлюється з Правилами відвідування та графіком роботи фітнес клубу «Energy».


5. Клієнт, купуючи послуги фітнес клубу «Energy» шляхом придбання абонемента або разового відвідування, автоматично вважається ознайомленим з правилами та зобов’язується їх дотримуватися. Кількість відвідувань регламентовано абонементом.


6. Клієнт фітнес клубу «Energy» має право користуватися послугами відповідно до графіка роботи та в обсязі, передбаченим придбаним абонементом


7. Додатковими послугами є персональні тренування, складання індивідуальних програм тренувань. Ці послуги оплачуються додатково за діючими на момент проведення тарифами.

2. Загальні правила

1.  При першому відвідуванні клієнт проходить процедуру реєстрації на ресепшені і надає документ, що підтверджує дану особу (паспорт або посвідчення водія, студентський чи шкільний квиток) та обов’язково заповнює анкету. При відсутності даних документів гість в клуб не допускається.


2. Перепусткою в спортивний клуб є абонемент. Абонемент являє собою пластикову карту з найменуванням клубу Фітнес  клуб «Energy» – та індивідуальним штрихкодом.
Після первинної реєстрації Клієнта на ресепшені дана карта видається безкоштовно. За допомогою карти здійснюється ідентифікація клієнта в обліковій базі клубу. Карта надається назавжди і підлягає безкоштовному обміну у випадку її зносу. У випадку втрати карти відвідувач може придбати її дублікат за вартістю, встановленою на момент її придбання.


3. Вхід в клуб здійснюється лише після пред’явлення пластикової карти на ресепшені та здійснення відповідної відмітки адміністратором у обліковій базі. В разі виявлення даного порушення та ігнорування Клієнтом даного правила клуб залишає за собою право відмовити Клієнту у відвідуванні клубу без повернення вартості абонементу або накласти штраф у вигляді подвійного зняття тренувань (для абонементів групових занять).

 

4. Ключ від шафи видається на рецепції клубу після ідентифікації клієнта. У разі втрати, поломки ключа (замка), пошкодженні стягується штраф, встановлений адміністрацією фітнес клубу.
За зниклі на території фітнес клубу «Energy» гроші, цінності та особисті речі Клієнта клуб відповідальності не несе. Не залишайте цінні речі та гроші в незакритих шафах для одягу та без нагляду!

 

5. Для тренувань в клубі необхідно використовувати призначений для цього спортивний одяг та фітнес-взуття, які повинні бути чистими і охайними. Адміністрація клубу має право не допустити клієнта на тренування у вуличному взутті.

 

6. Клієнт зобов’язаний дотримуватися правил загальної гігієни та чистоти у всіх приміщеннях.

 

7. З метою дотримання гігієнічних та санітарних норм, відвідувач повинен приходити на заняття зі своїм власним ковриком (карематом).

 

8. Клієнти фітнес клубу несуть матеріальну відповідальність за втрату або навмисне псування устаткування спортивного клубу. В разі нанесення збитків клубу відвідувач компенсує їх вартість в повному обсязі за свій рахунок.

 

9. Йдучи з клубу, клієнт повинен здавати комплект рушників, ключ від шафи в роздягальні, а також будь-які інші предмети, орендовані ним на час даного відвідування клубу.
У разі втрати клубної картки, ключа від шафи, номерка від гардеробу, халату, рушників, орендованого обладнання, член клубу зобов’язаний відшкодувати вартість втраченого відповідно до діючого прейскуранта.
Якщо клієнт при отриманні майна клубу, що надається йому відповідно до клубної карти (рушники, номерок від гардероба, ключ від шафки, ключ від індивідуальної камери схову та ін.), не пред’явив претензій, дане майно вважається йому виданими в справному стані.

 

10. Фітнес клуб не несе відповідальності за шкоду здоров’ю або майну, завдану протиправними діями (бездіяльністю) третіх осіб, а також, якщо причиною нанесення шкоди, в тому числі здоров’ю, стало порушення правил користування обладнанням або тренажерами клубу, а також положень цих Правил.

 

11. Фітнес клуб не несе відповідальності за шкоду, пов’язану з погіршенням здоров’я, якщо стан здоров’я Клієнта погіршився внаслідок гострого захворювання, загострення травми, наслідків перенесеної операції або хронічного захворювання, що були у Клієнта до моменту відвідування, а також за шкоду, пов’язану з будь-яким погіршенням здоров’я Клієнта і травмами, які стали результатом або отримані внаслідок будь-яких занять, пропонованих в Клубі, якщо причиною нанесення шкоди стало грубе порушення правил використання обладнання тренажерного залу, правил техніки безпеки. Клієнт повністю бере на себе відповідальність за стан свого здоров’я і стан здоров’я своїх неповнолітніх дітей, які відвідують Клуб.

 

12. Адміністрація Клубу не несе відповідальності перед Клієнтом за технічні незручності, викликані проведенням міською владою сезонних профілактичних та ремонтно-будівельних робіт, призупинення або припинення роботи Клубу, обумовлених дією обставин непереборної сили, тобто надзвичайних і невідворотних за даних умов обставин, що виникли мимо волі і бажання сторін і які не можна передбачити або уникнути (оголошена або фактична війна, громадянські заворушення, терористичні акти, епідемії, блокада, пожежі, землетруси, повені та інші стихійні природні лиха та інші явища форс-мажорного характеру).

 

13. Правила фітнес клубу «Energy» є обов’язковими для всіх відвідувачів спортивного клубу  без винятку.

 

14. У разі порушення Клієнтом положень даних правил відвідування, дія абонемента припиняється в односторонньому порядку за рішенням адміністрації Клубу без повернення як повної, так і часткової вартості Послуг.

 

Порядок розрахунків

1. Оплата абонементів (клубних карт) проводиться до початку занять на рецепції спортивного клубу в гривнях, згідно з діючими цінами і тарифами.


2. Якщо до кінця терміну надання послуг (терміну абонемента) Клієнт з певних  причин, не залежних від фітнес клубу, не скористався ними в повному обсязі, кошти за ненадані послуги спортивного клубу Клієнту не повертаються, термін надання послуг не продовжується.


3. Перенесення (заморозка) не відпрацьованих занять відбувається лише в тому випадку, коли послуга не була надана з вини клубу.

Правила використання абонементу

1. Клубна картка (абонемент) є індивідуальною і дає право користуватися нею тільки особою, на чиє прізвище та ім’я вона оформлена. Переоформлення (передача, дарування, використання чи ін) клубної карти (абонементу) третій особі не допустимо (крім п.8 даного розділу) і карається штрафом у вигляді анулювання придбаного абонемента без повернення вартості не відпрацьованих занять чи відвідувань.


2. Клубна карта (абонемент) дійсна протягом терміну відповідно купленому абонементу; активація клубної карти (абонементу) настає через 10 днів з дня покупки, якщо Клієнт не активував її до цього часу.
Після закінчення терміну дії клубної карти (абонементу) обов’язки клубу в частині надання комплексу фізкультурно-оздоровчих послуг вважаються виконаними, послуги вважаються наданими.

 

3. Абонемент може бути обмежений кількістю відвідувань та терміном його дії. Після закінчення терміну абонемент втрачає свою дію, невикористані тренування на наступний термін не переносяться, повернення грошових коштів за невикористаний залишок не проводиться.


4. Якщо адміністратор, перевіривши абонемент, повідомляє про закінчення строку його дії, Клієнт повинен внести наступний платіж, продовживши термін дії абонемента, в іншому випадку вхід в Клуб для Клієнта буде закритий.

 

5. Групові заняття проводяться згідно встановленого графіку. Клієнт «закріплюється» до того часу, який він обрав, та не може відвідувати відповідний напрямок в інший час (лише з дозволу тренера).

 

6. Правила призупинення роботи клубної картки (заморозка):
– мінімальний термін заморозки 7 днів (для абонементів терміном більше трьох місяців), максимальний термін визначається номіналом карти;
-заморозка минулим числом не здійснюється. Ви можете одноразово скористатися платною послугою заморозки.


7. За придбану клубну карту (абонемент) кошти поверненню не підлягають, крім випадків, що сталися з вини клубу.


8. Переоформлення клубної картки можливо з поважної причини виключно на людину, хто не є членом клубу і у випадку, якщо абонемент не був активований. Для переоформлення необхідно подати заяву у довільній формі з зазначенням причини та ФІО особи, на яку буде переоформлено абонемент. Заява розглядається адміністрацією протягом 3 днів.

У клубі забороняється

1. Самостійно користуватися музичною і іншою апаратурою клубу заборонено.

 

2. Всі приміщення спортивного клубу є зонами, вільними від куріння.

 

3. Не дозволяється знаходитися в Клубі в нетверезому вигляді або нездоровому стані, а також розпивати спиртні напої на території Клубу, приймати наркотичні засоби.

4. Голосно і агресивно

розмовляти, використовувати ненормативну лексику і робити все, що може негативно позначитися на комфортному перебування в клубі його членів і персоналу.

 

5. Проведення персональних тренувань членами Клубу забороняється.

 

6. Використання приміщень Клубу його членами з метою отримання доходів чи іншої вигоди заборонено, якщо це не було попередньо оговорено з керівництвом Клубу.

 

7. Забороняється розміщувати оголошення, рекламні матеріали, проводити опитування і поширювати товари на території Клубу без письмового дозволу директора Клубу.

 

8. Клієнтам Клубу, а також запрошеним ними (і/або супроводжуючим їх) особам забороняється проносити на територію Клубу будь-які види вогнепальної, газової та холодної зброї, вибухонебезпечні, пожежонебезпечні, токсичні і сильно пахнучі речовини.

 

9. Приводити з собою тварин.

 

10. Приносити з собою та розміщувати на території клубу засоби пересування (велосипеди, коляски, мопеди і т.д.), а також великогабаритні речі.

 

11. Щоб уникнути заподіяння незручностей членам клубу, які відвідують душові, а також попередження засмічень каналізаційних мереж, голитися в душових кабінах заборонено.

 

12. Прийом їжі на території Клубу здійснюється в спеціально призначених для цього місцях (фітнес-бар).
Забороняється приносити і вживати свої продукти харчування та напої на території клубу.

Додаткові послуги

1. Відвідувачі клубу можуть тренуватися самостійно або користуватися послугами персональних тренерів клубу.

 

2. Відвідувачі клубу не мають права проводити персональні тренування для інших відвідувачів клубу (карається штрафними санкціями).

 

3. Запис на персональне тренування проводиться заздалегідь, за погодженням з інструктором, персональним тренером, фітнес – консультантом.

 

4. Послуга проводиться тільки після попередньої оплати на рецепції.

 

5. Послугу можна придбати як одноразово, так і у вигляді кліп-карт (8 або 12 персональних тренувань). Датою початку використання кліп-карти є дата першого тренування, але не пізніше ніж 10 днів з дня покупки кліп-карти. Термін дії кліп-карти на 8 відвідувань – 30 днів, 12 відвідувань – 30 днів з можливістю заморозки абонементу на 7 днів. Після закінчення терміну дії кліп-карта анулюється, невикористані тренування на наступний термін не переносяться, повернення грошових коштів за невикористаний залишок не проводиться.

 

6. Тривалість індивідуального заняття  встановлює інструктор.

 

7. Відлік часу наданої послуги починається не з моменту її початку, а з запланованого часу.

 

8. Скасування послуги або її перенесення (зі збереженням оплати) може бути проведена не менш ніж за 2 год до її початку.

 

9. У разі несвоєчасного скасування послуга вважається наданою і плата за неї не повертається.

 

10.  У тих випадках, коли персональний інструктор з яких-небудь причин (хвороба тощо) не може провести заплановане раніше тренування з Клієнтом, він зобов’язаний сповістити про це Клієнта і запропонувати йому перенести тренування на будь-який інший зручний час або запропонувати тренування з іншим інструктором.

Режим роботи клубу

1. Клуб відкритий щодня відповідно до встановлених годин роботи:
Будні дні – з 8:00 до 22:00;
Субота – з 9:00 до 20:00;
Неділя – з 9:00 до 18:00.

 

2. У разі проведення вихідних днів клуб повідомляє про це заздалегідь шляхом розміщення відповідних оголошень на ресепшені клубу та в соціальних мережах.

 

3. Заняття в клубі необхідно завершити за 20 хвилин до закінчення роботи клубу і покинути клуб не пізніше встановленого часу закінчення роботи клубу.

 

4. Власники денних абонементів повинні покинути клуб до 16:00. При порушенні цього правила час, проведений в клубі, прирівнюється до разового відвідування, і оплачується згідно з діючими тарифами клубу.

 

5. Доступ в клуб за 30 хвилин до закриття припиняється.

 

6. Клуб може змінити час своєї роботи на період літнього чи зимового сезону, про що зобов’язується повідомити заздалегідь шляхом розміщення повідомлення на ресепшені та в соціальних мережах.

 


7. Режим роботи клубу може змінитися в разі технічної чи іншої необхідності, а також внаслідок обставин, що не залежать від адміністрації клубу.

Права фітнес клубу

 • Адміністрація Клубу має право в односторонньому порядку доповнювати та змінювати ці Правила. Нові Правила набирають чинності для Клієнтів Клубу з моменту їх розміщення для загального ознайомлення на рецепції, інформаційному стенді і офіційному сайті Клубу 
 • Змінювати графік роботи спортивного клубу, розклад занять, інструктора (тренера), який проводить заняття.
 • Закривати спортивний клуб або його окремі зони та інше для проведення ремонтних, профілактичних робіт і з інших об’єктивних причин.
 • Коригувати вартість послуг спортивного клубу.
 • Відмовити надалі у відвідуванні спортивного клубу Клієнту, що порушив Правила спортивного клубу, а також у разі порушення Клієнтом зобов’язань по оплаті послуг спортивного клубу.

Інше

 • Для безпеки перебування в клубі ведеться відеоспостереження.
 • В фітнес клубі є можливість придбати Подарунковий сертифікат будь-якого номіналу. Даний Сертифікат діє 30 днів з дня його придбання.

Ми працюємо для Вас, нам необхідно знати Ваші побажання, пропозиції, а також те, що викликає Ваше невдоволення. Зауваження, побажання та пропозиції просимо викладати в спеціальній формі на рецепції клубу, або надсилати електронною почтою.

Бажаємо Вам здоров’я, краси і приємного перебування в фітнес-клубі!

Правила відвідування залу групових занять

 • Відвідування групових занять можливо тільки в спеціальному спортивному одязі та взутті. Інструктор залишає за собою право не допустити Клієнта до занять в разі порушення даного правила.
 • Заняття в вуличному або брудному взутті заборонені.
 • Дотримуйтеся особистої гігієни!
 • Групові заняття проводяться за розкладом. Клуб залишає за собою право замінювати заявленого в розкладі тренера, час і тип тренування.
 • Вхід до зали здійснюється безпосередньо перед тренуванням, з дозволу тренера.
 • У разі запізнення на заняття (більш ніж на 10 хвилин), інструктор має право не допустити Клієнта до тренування.
 • На групових заняттях заборонено використовувати обладнання без дозволу інструктора (тренера).
 • Клієнт зобов’язаний прибирати за собою обладнання і предмети особистого користування після занять.
 • Клієнт повинен дотримуватися правил поведінки, встановлені в клубі. Відвідувачі під час занять не повинні заважати іншим відвідувачам, підвищувати голос або ж ображати один одного або персонал клубу. У разі порушення правил поведінки, персонал клубу має право попросити порушника покинути територію клубу та відмовити в подальшому користуванні послугами без компенсації їх вартості.
 • Ходити по клубу, входити в зал для проведення групових занять з відкритими (без кришечки) стаканчиками води чи іншої рідини заборонено.
 • Використання мобільних телефонів під час групових занять не допускається.
 • Адміністрація залишає за собою право відмовити у продажі абонементу на відвідування клубу у випадку недотримання раніше Клієнтом Правил клубу
 • Перенесення (заморозка) не відпрацьованих занять відбувається лише в тому випадку, коли послуга не була надана з вини клубу. Якщо клієнт не відвідував заняття з будь-яких причин, йому надається право відпрацьовані заняття оплатити за вартістю разових відвідувань при умові, якщо він здійснить оплату цих занять протягом терміну дії даного абонементу. При цьому куплений раніше абонемент стає повним та активується не пізніше 30 днів від його придбання.

Правила відвідування тренажерного залу:

До занять в тренажерному залі допускаються власники абонемента, а також відвідувачі, які оплатили разове відвідування.

 • Будьте уважні, дотримуйтесь техніки безпеки і правила експлуатації тренажерів. У разі виникнення запитань, неясностей у користуванні тренажером, просимо Вас негайно звернутися до інструктора за роз’ясненнями.
 • Прохання в клубі поводитись у рамках загальноприйнятих норм поведінки, не заважати іншим відвідувачам. Ненормативна лексика та висловлювання заборонені.
 • Дотримуйтесь правил особистої гігієни, під час тренувань використовуйте особистий рушник, не застосовуйте парфумерні засоби з різким запахом.
 • Заборонено перебувати в тренажерному залі, а також переміщуватися по Клубу з оголеним  торсом.
 • Забороняється відвідування  тренажерного залу у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння 
 • Забороняється відвідування тренажерного залу при наявності інфекційних, гострих респіраторних або шкірних захворювань.
 • При заняттях в тренажерному залі заборонено жувати жувальну гумку.
 • Самостійне знаходження в тренажерному залі неповнолітніх, які не досягли 16 років, забороняється. Діти до 16 років можуть відвідувати тренажерний зал тільки під керівництвом персонального тренера або батьків.
 • Завчасно (не пізніше, ніж за 2 години) попереджайте Вашого персонального тренера про скасування заняття.
 • На час відпочинку між вправами на тренажері слід звільнити його для використання іншими відвідувачами, що займаються.
 • Користуйтеся атлетичними ременями, лямками для тяги, замками на штанги для Вашої безпеки.
 • Відвідувачі повинні самостійно розібрати навантаження з обладнання після його використання  та скласти у спеціально відведені місця.
 • Відвідувачі тренажерного залу можуть користуватися послугами тільки інструкторів тренажерного залу. Проведення персональних тренувань іншими відвідувачами тренажерного залу не дозволяється.
 • У випадку несправності обладнання слід негайно повідомити про це чергового тренера тренажерного залу або адміністратора. 
 • Прохання не залишати особисті речі без нагляду. За втрачені речі персонал відповідальність  не несе.
 • Адміністрація залишає за собою право відмовити у продажі абонементу на відвідування клубу у випадку недотримання раніше Клієнтом Правил клубу.