БОЙОВЕ САМБО 

Самбо – відносно молодий, але досить популярний і інтенсивно розвивається вид спортивного єдиноборства.

Підставою технічного арсеналу самбо служить комплекс найбільш ефективних прийомів захисту і нападу, відібраних з різних видів бойових мистецтв і національної боротьби багатьох народів світу. Подібний вид бойового мистецтва – це цілий комплекс прийомів з більш, ніж півсотні видів єдиноборств. У його арсенал увійшли кращі прийоми з дзюдо, боротьби самбо, вільної боротьби, джиу-джідцу, карате, боксу, кікбоксингу та інших видів єдиноборств. «Cамба» розшифровується як «самооборона без зброї».

Філософія самбо – не тільки вид спортивного єдиноборства і система протидії противнику без застосування зброї, а й система виховання, що сприяє розвитку морально-вольових якостей.

Бойове самбо передбачає нанесення ударів руками і ногами, але при цьому зберігається можливість робити різні прийоми: кидки, утримання, больові і так далі. Не дивно, що поєдинок в бойовому самбо може закінчитися нокаутом або нокдауном. Самбо бойового напрямку дозволяє захищатися від неозброєного і збройного супротивника. Крім основних силових прийомів, навчання бойового самбо розвиває головні принципи самоконтролю і самодисципліни. Це дозволяє найбільш ефективним чином використовувати отримані знання і підіймає бойовий дух учня.

Таким чином бойове самбо відносять до числа найбільш різноманітних за кількістю прийомів єдиноборств, дають можливість демонстрації найрізноманітніших стилів ведення бою.