ФІТНЕС 

Фітнес – це загальна фізична підготовленість організму людини. Вона складається з наступних елементів: підготовленість серцево-судинної системи; гнучкість; м’язова витривалість; сила; потужність; розвиненість почуття рівноваги; хороша координація рухів; реакція; швидкість; співвідношення м’язової і жирової тканин в організмі.

 

Фітнес-програм існує велика кількість, вони, як правило, безпечні і складені так, щоб витягти максимум користі для людського організму. Основною метою абсолютно всіх є не просто досягнення будь-яких спортивних результатів, а привчання людей до фізичної активності, до ведення здорового способу життя. Фітнес – роками напрацьована практика багатьох фахівців: лікарів, психологів, атлетів, тренерів і ін. Це синтез їх багаторічного досвіду боротьби за людське здоров’я і добре самопочуття.

 

Фітнес також пропонує свою власну філософію способу життя, певну систему цінностей. Для того, щоб бути здоровим, необхідно виробляти позитивне ставлення і до світу, і до себе. Гармонія душевна безпосередньо пов’язана з гармонією зовнішньої. Ось це завдання, в числі інших, і вирішує фітнес. Філософія фітнесу вчить жити повноцінним життям, радіти собі і навколишньому світу, кожен день відкривати для себе нові стимули, цілеспрямовано йти до поставленої мети.

 

У нашому клубі для Вашої зручності діють дві групи: ранкова і вечірня.

 

Ціна абонемента – 900 грн (12 занять, 3 рази на тиждень, термін 30 днів)

Разове заняття – 150 грн