ХІП-ХОП 

Хіп-хоп – це один з найпопулярніших танців. Він об’єднує безліч танцювальних напрямків і стилів, назву якого можна перекласти з англійської як «стриб-скок».

Стиль дуже активний і енергійний. Хіп-хоп вважається дуже динамічним стилем, причому основний акцент в ньому відводиться деяким певних частин тіла (ноги, руки, голова), а також рухам зі звичайної повсякденному житті.

Хіп-хоп – один із самих природних стилів танцю, тому як такт музичних бітів нагадує биття людського серця, а самі рухи, не дивлячись на складність виконання, є досить простими, можна сказати повсякденними.

Провідними рухами в хіп-хопі є:

* Стрибки;
* «Кач» тіла;
* Обертання;
* Падіння;
* Стрибки;
* Акробатичні випад.

Всі ці елементи зливаються в єдиний, гармонійний ансамбль під ритмічні ненав’язливі мелодії. Це, мабуть, єдиний «вуличний» танець, який можна побачити у всіх просунутих світових клубах, на світських заходи і креативних театральних постановках. Хіп-хоп виступає в ролі унікального і неповторного напрямки в танцях, що пропагує свободу, надаючи масу коштів для імпровізації і самовираження. Хіп-хоп – це можливість показати свої емоції, почуття і прагнення!

Тому заняття Хіп-хопом допоможуть вам:

– Розвинути відмінне почуття ритму;

– Підтримувати м’язи в тонусі;

– Імпровізувати;

– Блищати на будь-якій вечірці.

Сьогодні Хіп-хоп – це наймодніший і популярний тренд молодіжної культури, це символ сучасності, який завжди буде залишатися актуальним. Вибираючи ці заняття для своєї дитини, ви забезпечите йому популярність на багато років вперед.