МІКС ТХЕКВОНДО + АЙКІДО + АНГЛІЙСЬКИЙ 

Тхеквондо (таеквондо) – це корейське бойове мистецтво, а також олімпійський вид спорту, крім того – це одне з найсучасніших бойових мистецтв. Характерна особливість – активне використання ніг в бою; причому як для ударів, так і для блоків. Заняття цим видом спорту є ефективним засобом не тільки фізичного, а й морального вдосконалення, гармонійного розвитку особистості, так як тхеквондо формує внутрішню культуру людини, характер, дисципліну, волю, виховує колективізм, розвиває почуття обов’язковості і відповідальності. Під час занять тхеквондо у людини розвиваються швидкість мислення, інтуїція, уміння управляти своїм тілом і своїми емоціями, з’являється впевненість у своїх діях. Тхеквондо дозволяє навіть фізично слабкому отримати могутню зброю, набути впевненості в собі для того, щоб бути в змозі захистити себе і інших. Як і будь-який інший вид спорту, тхеквондо розвиває не тільки силу, витривалість, координацію рухів, але і такі важливі якості, як наполегливість у досягненні поставлених цілей, лідерство, сміливість і справедливість.

Айкідо – це бойове мистецтво з Японії, що поєднує в собі ефективну систему самозахисту і особливу духовну практику. Саме слово Айкідо складається з трьох ієрогліфів: ай – гармонія, любов, ки – духовна сила, до – шлях. Ці ієрогліфи можна перевести як “шлях до гармонії духу”. Айкідо – це система захисту. Всі прийоми в ньому пов’язані з круговими траєкторіями. Рух айкідоіста по колу дозволяє не тільки уникнути жорсткого зіткнення, але і повністю супроводжувати рух атакуючого. Справжній майстер повинен “бачити” свідомість супротивника і попереджати всі його дії. Заняття Айкідо збільшують не тільки фізичну силу і витривалість, але також розвивають особистість практикуючого шляхом відновлення гармонії всередині людини. На відміну від багатьох бойових практик, Айкідо бореться не з агресором, а з агресією, упор робиться на злитті з атакою супротивника і перенаправлення енергії атакуючого (на противагу зустрічі сили силою). На додаток до фізичних технікам і тренувань, айкідо надає особливого значення тренувань свідомості і керованого розслаблення.

Підсумуємо:

Тхеквондо – особливістю є те, що ноги в поєдинку використовуються більш активно, ніж руки. У таеквондо можна з рівною швидкістю і силою наносити як прямі удари ногою, так і удари ногою з розворотом.

Айкідо – особливістю стилю є те, що під час нападу агресія противника використовується проти нього самого. Техніка захисту будується на використанні кругових рухів, що дозволяє ухилятися від ударів і захоплень. Від інших бойових мистецтв айкідо відрізняється вираженим оборонним характером.

Мікс тхеквандо + Айкідо передбачає використання технік і прийомів цих напрямків. Тепер Вам не потрібно вибирати між двома видами бойового мистецтва.

 

БОНУС !!! Заняття проводяться з вивченням англійської мови!

 

Група діє для дітей з 5 років.

Ціна абонемента – 800 грн (12 занять, 3 рази на тиждень, термін 30 днів)

Ціна абонемента – 700 грн (8 занять, 2 рази на тиждень, термін 30 днів)

Разове заняття – 100 грн