ММА (ЗМІШАНІ ЄДИНОБОРСТВА) 

Змішані єдиноборства, або ММА – досить молодий спорт, набирає все більшої популярності з кожним роком. Якщо ще кілька років тому важко було знайти людину, хоч трохи представляє, що таке змішані єдиноборства, то сьогодні більшість фанатів спорту і кожен любитель бойових мистецтв знають, що це. ММА розшифровується як Mixed Martial Arts, – бойові мистецтва, що представляють собою поєднання безлічі технік, шкіл і напрямків єдиноборств. ММА є повно контактним боєм із застосуванням ударної техніки та боротьби як в стійці (клінч), так і на підлозі (партер). У цьому спорті можуть брати участь представники будь-яких шкіл і напрямків бойових мистецтв.

Ми навчаємо ММА, дозволяючи дитині і дорослому під наглядом тренера сформувати свій власний індивідуальний і неповторний стиль, що поєднує в собі елементи різних видів єдиноборств. ММА – це в першу чергу спорт, фізичний розвиток і психологічна підготовка, це універсальний вид спорту, в якому для кожного підбираються саме ті заняття і прийоми, які підходять найбільше.

У нашому спортивному клубі представлені чотири вікові групи: група 1 (діти 5-6 років), група 2 (діти 7-10років), група 3 (підлітки 11-14лет), група 3 (дорослі 15+).

 

Ціна абонемента – 800 грн (12 занять, термін 30 днів)

Разове заняття – 150 грн