БОКС 

Бокс – контактний вид спорту, єдиноборство, в якому спортсмени наносять один одному удари кулаками в спеціальних рукавичках протягом декількох періодів, званих раундами.

Це один з найвідоміших видів єдиноборств. Цей вид спорту дуже популярний в таких країнах як: США, Англія, Німеччина, Росія і Україна. Мабуть, в цих країнах народилися найвідоміші боксери світу, які всі знають: Мохаммед Алі, Майк Тайсон, А. Повєткін і ін.

Бокс – один з видів спорту, які можна назвати класичним. Їм може займатися людина з будь-яким рівнем фізичної підготовки і вагою.

Сучасний ритм життя і велика кількість стресових ситуацій не дають можливості розслабитися, тому активні фізичні навантаження сприяють внутрішньої рівноваги. Бокс вчить не тільки взаємодіяти з іншими людьми, але і знаходити вихід зі складних життєвих ситуацій. Філософія боксу вчить вирішувати проблеми не за допомогою кулаків, а за допомогою аналізу ситуацій і чітко продуманої стратегії дій. Тут не культивують агресію, а вчать поважати партнера по рингу. Основне завдання спортсмена – перемогти, а не покалічити супротивника. По суті, філософія боксу навчає перемозі, в першу чергу, над своїми недоліками, боротьбі з негативними емоціями. Саме холодний розрахунок робить бійця переможцем, тоді як сліпа лють послаблює і позбавляє можливості міркувати. Завдяки цим заняттям ви без праці будете справлятися зі стресом без будь-якої агресії.

Корисність для здоров’я цього виду спорту можна розглядати в різних аспектах. З точки зору розвитку м’язів і тренованості серцево-судинної і дихальної систем, бокс є одним з лідерів. Головні якості, які розвиває цей спорт – витривалість, швидкість, координація рухів. Бокс дозволяє забезпечувати комплексну навантаження на вагу групи м’язів завдяки особливостям тренувань. На заняттях виконуються вправи на силу, витривалість, розтяжку. Про фігуру і красу боксерів зайвий раз згадувати немає сенсу. Можна сказати тільки, що у них міцний ноги, «залізний» прес і потужний плечовий пояс. Це саме ті якості, які необхідні справжньому чоловікові. В процесі з організму активно виводиться волога, легко йде зайва вага. Так що, крім підвищення стійкості до захворювань, ви зможете поліпшити зовнішній вигляд.

Займатися цим видом спорту можна приблизно з середнього шкільного віку, або навіть почати в юнацькому віці, хоча якщо дивитися на бокс як на засіб самозахисту, то і в 30 і в 50 років він буде актуальний.

 

Ціна абонемента – 800 грн (діти), 900 грн (дорослі) – 12 занять, 3 рази на тиждень, термін 30 днів

Разове заняття: 150 грн