САМООБОРОНА РУКОПАШНИЙ БІЙ 

Рукопашний бій – система самооборони без зброї, включаючи різні техніки фізичної та психологічної підготовки людини, для адекватної реакції в екстремальних умовах. Це одна з найдавніших систем, яка розвивалася протягом тисячоліть в різних культурах і епохах. Також це система самовдосконалення фізичних, моральних, психічних якостей.

Рукопашний бій – вибір тих, хто прагне не тільки накачати м’язи, а й розвинути себе, отримати навички реального протистояння.

Боротьба сприяє розвитку таких якостей, як упевненість, хоробрість, дисциплінованість, відповідальність. Після тривалого навчання боєць чудово володіє тілом, і з легкістю керує власними емоціями. Займаючись регулярно, ви швидко розвинете своє тіло, придбаєте силу, швидкість, витривалість, координацію. Ви загартувати силу духу, щоб психологічно не прогнутися і не дати «слабину» в критичній ситуації.

Рукопашний бій – це спорт і в той же час ефективний засіб самооборони, оскільки в ньому зібрані прийоми боксу, карате, дзюдо, бразильського джиу-джитсу, грепплінг та інших єдиноборств. Це тактика і стратегія ближнього бою, справжня збірна наука про бойові мистецтва світу.

Ви дізнаєтеся, який може бути реальна ситуація, до того, як вона може статися у вашому житті.

Ви будете безпосередніми учасниками тренувань, де будемо разом з вами моделювати різні екстремальні ситуації. В результаті, Ви навчитеся:
– збивати з ніг будь-якого агресора, не залежно від його маси і габаритів;
– падати, не ламаючи рук, ніг і інших частин тіла, на тверду поверхню;
– швидко переходити в бойову готовність;
– діяти в ситуації, коли від страху погано міркуєш, а руки і ноги ватяні;
– вирубувати нападника, не завдаючи йому тяжких тілесних ушкоджень.

Рукопашний бій – це: реальні навички самозахисту, відмінна фізична форма, сила і твердість характеру, здоров’я і саморозвиток.

СОМООБОРОНА ДЛЯ ДОРОСЛИХ.
Почати займатися бойовими мистецтвами не пізно в будь-якому віці. Захоплюючі заняття забезпечать чудову фізичну форму і прекрасне самопочуття. Чоловікам бойові мистецтва дозволять набути сили і впевненість у собі, а жінкам струнку фігуру і навички самооборони. Крім того, це прекрасна можливість цікаво і з користю провести час і знайти нових друзів. Групи для дорослих розраховані на різний рівень підготовки, від новачків до спортсменів.
Чого навчають на тренуваннях?
– дотримуватись правильної нанесення ударів;
– захищатися, ухилятися від ударів противника;
– атакувати;
Які навички формують тренування?
– з’являється швидкість на реакцію;
– витривалість;
координація;
-воля;
-швидке рішення в ситуації, що виникла;
– самооборона;
– самооцінка.