СХІДНІ ТАНЦІ. ЛАТИНА, LADY STYLE 

Lady-Dance.

Якщо ви хочете відчути себе привабливою і розвинути сексуальність, навчитися жіночно і спокусливо танцювати, Леді-денс – це танець, який Вам підійде. Він складається з понад двадцять видів танців, спрямований на відкриття жіночої сексуальності і розкріпачення. Напевно багато дівчат не раз бачили по телевізору або десь на концертах, як граціозно, жіночно рухаються танцівниці. Кожне їх рух – це певна емоція, яку вони виражають за допомогою свого тіла. На заняттях леді-денс ви навчитеся володіти власним тілом, перетворювати себе в гнучку і слухняну лань, зробите своє тіло привабливим і спокусливим. Красива хода, жіночні, ефектні танцювальні рухи – все це може дозволити собі кожна дівчина, якщо захоче. І Lady-Dance – один із способів. І звичайно, це не залишить байдужими чоловіків.

Кізомба.

Кізомба (Kizomba) – музичний напрямок і танець, засновані на суміші романтичної мелодійності та африканського ритму. Це парний танець і музичний жанр, дуже романтичний і чуттєвий, який прийшов до нас із далекої Анголи. Сьогодні Кізомба – один з найбільш поширених нових танців у світі. Його вивчають у безлічі шкіл, він приваблює своєю енергійністю і в той же час простотою.

Кізомба танцюється тільки в парі. Основна і найскладніше завдання в танцювання Кізомба – це ведення і слідування, які повинні виконуватися партнерами узгоджено. Однією з найбільш чудових особливостей Кізомба є відсутність складних швидкісних танцювальних фігур – це спокійний і плавний танець. Кізомба – це музика тіла, танець, рухи якого вам підказує сама музика. Наш викладач не тільки навчити вас танцювати – він зніме з вас все соціальні затиски, допоможе розкріпачитися і відчути своє тіло. Кізомба можна танцювати повільно або швидко, в близькому обіймах або на деякій відстані один від одного, але в будь-якому випадку цей танець дає можливість випробувати ті теплі і унікальні почуття, які ви захочете повторити знову і знову.

Бачата.

Бачата – красивий і чуттєвий танець, який з’явився в далекій Домініканській республіці. Це плавність рухів, гнучкість тіл, обійми і романтичний настрій. Виповнюється цей танець в парі, а відстань між партнерами має бути настільки мінімальним, наскільки це можливо. Через такого близького розташування один до одного кількість рухів в танці не численне. Оскільки головна мета в цьому танці – максимальна близькість між партнерами, то танцюристи бачата в основному намагаються уникати різких рухів і всіляких запаморочливих поворотів. Найважливіший акцент в бачаті робиться на рухи стегнами. Незважаючи на простоту виконання і невигадливу хореографію, цей танець відрізняється дуже сильною інтимністю і еротичним характером. Якщо дивитися на пару, виконуючу цей танець, з’являється відчуття повного єднання і гармонії партнерів, ніби вони проваджені однією спільною хвилею зачаровує музики. Особливість цього танцю полягає в тому, що веде завжди чоловік, демонструючи свою мужність і силу, а жінка під час виконання бачати може по-справжньому відчути свою жіночність і привабливість. Напевно, немає більш чуттєвого танцю, в якому б партнерка могла відчути себе ще більш бажаною і чарівною.

Бачата чудово демонструє, наскільки два тіла можуть бути одночасно взаємопов’язані і вільні: красива бачата рясніє ефектними «хвилями», прогинами і підтримками. Щоб легко і бездоганно їх виконувати, нам потрібні надзвичайна обопільна сприйнятливість і взаємна довіра партнерів.

Схід.

Кожна жінка мріє бути красивою, гнучкою і граціозною. У кого-то ці якості розвинені з народження, а кому-то доводиться багато працювати, щоб виявити і розвинути їх в собі. Але є спосіб поєднати приємне з корисним, і цей спосіб – займатися східними танцями. Східний танець називають і чарівним, і спокусливим, ароматним, ніжним, часом жорстоким, часом казковим. Найпоширенішим на сьогоднішній день видом східних танців є танець живота. Через його популярності багато хто думає, що на цьому асортимент танців сходу вичерпаний. Але це далеко не так. Насправді дослідники виділяють вісім основних стилів східних танців. Але всі вони мають загальні риси: обов’язковими складовими їх є удари (різкі рухи стегнами практично у всіх напрямках) і вібрація в поєднанні з плавними рухами (хвилями, колами, вісімками). Дуже важливою є координація рухів: малюнок танцю повинен виглядати цілісно, ​​заволодіваючи усією увагою глядача. Творячи танець, жінка творить себе, висловлюючи красу своїх почуттів, красу свого тіла, своєї особистості. Це кращий спосіб відчути себе воістину розкішною жінкою, справжньою Богинею!

Треба сказати, що заняття східними танцями, навіть якщо ви не ставите собі за мету стати професійною танцівницею, вимагають правильного ставлення. Для цього повинні бути тренування не тільки тіла, а й духу, тому якщо ви вирішив і зайнятися східними танцями, підійдіть до цієї справи з радістю і відповідальністю, і ви відчуєте, як приємно зміниться ваше життя.

Соціальна латина.

Соціальні танці – категорія танцювальних стилів різних народів світу, якими займаються переважно не для змагань, а в якості дозвілля та обміну позитивними емоціями між партнерами. Латиноамериканські танці, приголомшливі по своїй красі і темпераменту, являють собою суміш різних течій і шкіл, а також дають можливість любителям танців насолоджуватися їх виконанням на будь-яких танцювальних вечорах. Рухи танців легко запам’ятовуються, їм легко навчиться. Клубна латина – це не дорого і доступно будь-якому віку. Танцювати може кожен! А головне, ці танці доставлять Вам величезне задоволення в будь-якому місці планети, в будь-якій компанії Ви будете зіркою. Наймодніші і популярні танці клубної латини: Сальса – характерний простотою виконання; Мамбо – перший танець за напруженням і концентрації енергії; Хастл – один з популярних парних дискових танців; Бачата – грунтується на хитанні стегнами. Румба, самба, ча-ча-ча, свінг теж відносяться до клубної латини. Повірте, якщо Ви стали їх танцювати, вони назавжди залишаться Вашими улюбленими танцями, і Ви ніколи не зможете чітко визначити, який з них Ваш улюблений танець.

Соціальна латина – це дуже творчі танці, які засновані на найчистішої імпровізації! Який би танець ви не вибрали, ведучим буде завжди партнер, і саме він вирішує, які фігури будуть виконані і в якому порядку. Латиноамериканська програма – не просто танці. Це пристрасть, енергія, магія руху!