ВЕСІЛЬНИЙ ТАНЕЦЬ 

Весільний танець молодят – це не просто прекрасна традиція, яка постає перед танцювальну програму весілля. Перший весільний танець – це особлива подія в житті закоханих, яке часто стає кульмінацією свята. Для гостей свята перший танець як чоловіка і дружини стає невеликим розповіддю без слів, що розповідає про історію Вашої пари. Для самих молодят танець, безумовно, означає щось більше – він відображає дух і настрій відносин, виражає глибину і силу Ваших почуттів.

Весільний танець – прекрасні миті разом в оточенні найближчих людей. Кожна пара молодят мріє про таке першому танці, який буде згадуватися з трепетом, радістю і мурашками від хвилювання.

Навчання весільного танцю – цікавий і захоплюючий процес, який неодмінно відкриє в вас нові таланти і запам’ятається надовго. Його постановка стане приємним проведенням часу для нареченого і нареченої. Це перше спільна справа, яка зближує і дарує незабутні враження.

Ви можете вибрати для себе один з готових сценаріїв, які запропонує хореограф, або створити свій власний сюжет, пов’язаний з історією вашої любові. Організуйте своє свято так, як вам хочеться, і створіть при постановці весільного танцю свій неповторний образ! А наші хореографи допоможуть вам швидко і професійно розучити як класичну композицію, так і несподіваний весільний танець – сюрприз практично в будь-якому жанрі.